İŞİMİZ ENDÜSTRİYEL MUTFAK ÜRETMEK- MERSİN ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI
 

   FİRMAMIZ.1988 YILINDAN İTİBAREN ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI İMALAT SANAYİYE FARKLI BİR BAKIŞ AÇISI GETİRMİŞ GENİŞ GÜÇLÜ VE DENEYİMLİ KADROSUYLA YOLUMUZA DEVAM ETMEKTEDİR.MERSİNE ENDÜSTRİYEL MUTFAĞI İLK GETİREN FİRMA OLARAK KIVANÇ DUYARIZ.
ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI SEKTÖRÜNDE ADINDAN SÖZ ETTİRMİŞ STAR KROM ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI TÜM TÜRKİYE'YE SPARİŞ ALIP ÜRETİP KARGOYLA SATIŞI MEVCUTTUR.
   BİLİNDİĞİ ÜZERE KROM BİRÇOK ALANDA KULLANILAN BİR MADENDİR.ÜLKEMİZDE EN ÇOK KULLANIM ALANI ENDÜSTRİYEL MUTFAK ALANINDA KULLANMAKTADIR.KROMUN TERCİH EDİLMESİNDEKİ ANA SEBEPLER HİJYENİK YANİ TEMİZ BİR ORTAMDA GIDA ÜRÜNÜ TEŞHİR ETMEYİ VE YAPMAYI SAĞLAMASI,TEMİZLİĞİNİN KOLAY OLMASI,BAKTARİLERİN KROM ÜZERİNDE YER BULMAMASI OLARAK DENEBİLİR.
   MERSİN ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI,PASLANMAZ ÇELİK KOMPLE SANAYİ MUTFAK ÜNİTELERİ EKİPMANLARI,FASTFOOD ÜNİTELERİ,MEDİKAL EKİPMANLARI,KROM DEKORASYON İMALATI,KROM HASSAS BÜKÜM VE ENDÜSTRİ MALZEME SATIŞI FAALİYET ALANLARIMIZDIR.ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARINDA 35 YILLIK TECRÜBEYE SAHİP FİRMAMIZ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİ BEKLEMEKTEYİZ.

 
      MERSİN ENDÜSTRİYEL MUTFAK'TA ÖNCÜ KURULUŞ